$2000

Operator maszyn i urządzeń do produkcji aerozoli

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/holandia/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/holandia/wp-includes/wp-db.php on line 990
  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Opole
  • Ulica: Krakowska
  • Dodane: 06-06-2013 01:40

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).

Opis stanowiska:
• praca na zlecenie fabryki kosmetyków zaopatrującej sieć znanej europejskiej drogerii
• pierwsze kilkanaście tygodni pracy poświęcone będą szkoleniu pracownika, które ma na celu przgotowanie go do samedzielnego pełnienia obowiązków
• rekrutacja wymaga przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej przez program Skype
• czas trwania rekrutacji to około 4 tygodnie
Do zakresu obowiązków operatora maszyn i urządzeń należeć będzie utrzymywanie sprawnego oraz efektywnego funkcjonowania linii produkcyjnych w tym:
• samodzielny rozruch linii produkcyjnej
• obsługa linii produkcyjnej
• kontrola ilościowych oraz jakościowych celów produkcyjnych
• nadzór nad normami, wymogami oraz rozporządzeniami dotyczącymi jakości/BHP
• optymalizacja produkcji poprzez wysuwanie pomysłów i sposobów na osiąganie wyższej produktywności
• usuwanie i zapobieganie powtarzaniu się usterek
• sprawowanie roli lidera grupy pracowników produkcyjnych, koordynacja oraz nadzór ich pracy
Wymagania:
• wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane w zakresie elektromechaniki lub pneumatyki)
• dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
• min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub jako monter/mechanik maszyn produkcyjnych
• dyspozycyjność na okres min. 12 miesięcy
• komunikatywność oraz zdolność podejmowania samodzielnych decyzji.
Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
• możliwość długoterminowej współpracy
• dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
• pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
• darmową naukę języka holenderskiego w T&S College.
• możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego.
• opiekę polskich rezydentów.
Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie tnsgroup.pl z załączonym CV w języku angielskim i spełniających wymagane kryteria. Proces rekrutacji składa się z kilku etapów oraz przewiduje konieczność rozmowy za pomocą programu Skype oraz osobistego pojawienia się w siedzibie firmy T&S Group w Opolu.

Email This Post Email This Post   Print This Post Print This Post

  • Dodane przez: Tnsgroup
  • Użytkownik od: 18-01-2013