$do uzgodnienia

Operator linii produkcyjnej

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/holandia/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/holandia/wp-includes/wp-db.php on line 990
  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Tuilburg
  • Ulica: unknown
  • Dodane: 06-06-2013 01:40

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).

Opis stanowiska:
Praca jako operator linii produkcyjnej w firmie zajmującej się pakowaniem i sortowaniem warzyw i owoców
Przygotowanie produkcji wg zamówienia
Dostarczanie na linię produkcyjną odpowiednich produktów
Uzupełnianie i programowanie maszyny produkcyjnej
Kontrola procesu produkcyjnego
Sprawowanie roli lidera grupy pracowników produkcyjnych, koordynacja oraz nadzór ich pracy
Wykonywanie niewielkich prac konserwacyjnych maszyny (naprawy)
Wymagania:
Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
Dobra znajomość języka angielskiego
Czynne prawo jazdy kat. B
Doświadczenie w pracy jako operator linii produkcyjnej (min 2 lata)
Doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników
Dyspozycyjność
Komunikatywność oraz zdolność podejmowania samodzielnych decyzji
Oferujemy:
Kontrakt min. pół roku (z możliwością przedłużenia),
Dobre wynagrodzenie,
Darmową naukę języka holenderskiego w T&S College
Możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie,
Opiekę polskich rezydentów
Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl z załączonym, szczegółowym CV w języku angielskim oraz spełniające wymagane kryteria.

Email This Post Email This Post   Print This Post Print This Post

  • Dodane przez: Tnsgroup
  • Użytkownik od: 18-01-2013