$do uzgodnienia

Praca przy produkcji palet

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/holandia/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/holandia/wp-includes/wp-db.php on line 990
  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Tuilburg
  • Ulica: unknown
  • Dodane: 06-06-2013 01:41

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745)
Opis stanowiska:
praca przy produkcji drewnianych palet
obsługa urządzeń takich jak piła mechaniczna, pistolet na gwoździe itp.
po kilkutygodniowym szkoleniu przewidziana jest zmiana lokalizacji wykonywania pracy
przewidywany termin wyjazdu do Holandii to 09-03-2013
Wymagania:
doświadczenie w obsłudze urządzeń stolarskich
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
prawo jazdy kategorii B
dyspozycyjność na minimum pół roku
wymagany certyfikat VCA
predyspozycje fizyczne do wykonywania ciężkich prac
umiejętność pracy w grupie
elastyczność w stosunku do zmian miejsca pracy / zakwaterowania

Oferujemy:
perspektywą podjęcia długoterminowej współpracy
dobre wynagrodzenie
możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie słynącej z innowacyjnych rozwiązań architektonicznych
bezpłatną naukę języka holenderskiego w T&S College
możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
opiekę polskich rezydentów
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie tnsgroup.pl oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza należy załączać CV zawierające opis doświadczenia w branży stolarskiej, oraz certyfikat VCA.

Email This Post Email This Post   Print This Post Print This Post

  • Dodane przez: Tnsgroup
  • Użytkownik od: 18-01-2013