Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss


$9,50 euro za godzinę

Spawacz do pracy w Holandii 2013


    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/holandia/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/holandia/wp-includes/wp-db.php on line 990
  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Roosendaal
  • Ulica: Ettenseweg
  • Dodane: 09-01-2013 14:03
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
image

Praca dla spawacza w Holandii

Agencja Pracy Pollux zatrudni do pracy w Holandii na stanowisko:

SPAWACZ TIG

Wymagania:
- uprawnienia TIG (europejskie)
- znajomość języka w stopniu dobrym
- doświadczenie w spawaniu
- ważny dowód osobisty lub paszport
- prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
-praca stała
- stawka 9-9.50 brutto euro/h

Jesteś zainteresowany/a?

Proszę o przesłanie CV na adres e-mail: pollux.legnica@pollux-international.eu
w temacie wiadomości wpisać spawacz.
Agencja Pracy “Pollux” Sp. z o.o.
ul. Środkowa 22
59-220 Legnica
Tel. 76/854-50-56
kom. 513-354-354
Prosimy o kontakt od pn.-pt. w godzinach od 9.00-17.00
Proszę o załączenie następującej formuły w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji:
1. W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).
2. Wyrażam także, na podstawie powołanej wyżej ustawy, zgodę na przetwarzanie i przekazywanie innym administratorom moich danych osobowych w celach marketingowych (marketing towarów usług osób trzecich) przez POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od POLLUX Sp z o.o. oraz innych osób. Wyrażona przeze mnie zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla innych celów (marketing towarów i usług osób trzecich) jest dobrowolna.
2. Pouczenie:
Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich sprostowania. Osoba wyrażająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma także prawo do wniesienia pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych dla celów marketingowych i przekazywania ich innym administratorom. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 r. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu oraz w Poznaniu. Działalność firmy koncentruje się na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla Klientów z regionu Polski oraz Holandii.


460 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Email This Post Email This Post   Print This Post Print This Post

Linki sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Lokalizacja

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.