Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss


$stawka godzinowa

Praca w Holandii przy rozładunku od zaraz !!

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Roosendaal
  • Ulica: Ettenseweg
  • Dodane: 10-12-2012 14:43
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Oferty pracy w Holandii przy rozładunku towarów, kontenerów od zaraz

Obecnie dla Naszego Klienta na terenie Holandii poszukujemy osoby do rozładunku kontenerów:

Wymagania:
– doświadczenie przy rozładunkach- warunek konieczny (mile widziane doświadczenie przy rozładunku w portach przy statkach)
– ważny dowód osobisty lub paszport,
– prawo jazdy kat. B i znajomość języka

Oferujemy:
– opiekę polskiego koordynatora
– zakwaterowanie

Jesteś zainteresowany/a?

Proszę o przesłanie CV na adres e-mail: pollux.legnicapollux-international.eu
Agencja Pracy „Pollux” Sp. z o.o.
ul. Środkowa 22
59-220 Legnica
Tel. 76/854-50-56
Tel. kom. 513-354-354
Biuro czynne pn.-pt. w godzinach 9.00-17.00

Proszę o załączenie następującej formuły w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji:

1. W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23, 24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).
2. Wyrażam także, na podstawie powołanej wyżej ustawy, zgodę na przetwarzanie i przekazywanie innym administratorom moich danych osobowych w celach marketingowych (marketing towarów usług osób trzecich) przez POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od POLLUX Sp z o.o. oraz innych osób. Wyrażona przeze mnie zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla innych celów (marketing towarów i usług osób trzecich) jest dobrowolna.

Pouczenie:
Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich sprostowania. Osoba wyrażająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma także prawo do wniesienia pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych dla celów marketingowych i przekazywania ich innym administratorom. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 r. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu oraz w Poznaniu. Działalność firmy koncentruje się na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla Klientów z regionu Polski oraz Holandii.


Linki sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Lokalizacja

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.