Praca dla malarza w Holandii – plus tapetowanie

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/holandia/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/holandia/wp-includes/wp-db.php on line 990
  • Dodane: 15-12-2011 21:05

Holandia – praca jako malarz tapeciarz

OTTO Polska Sp. z o.o. jedną z agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie dla naszego Klienta rekrutujemy Kandydatów na stanowisko:

Malarz- Tapeciarz
Nr ref.: EC/MT/12/2011/PUE
Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:

Kładzenie tapety w formie podkładu, który następnie jest malowany,

Malowanie ścian wewnątrz budynku,
Malowanie drzwi i ościeżnic.
Malowanie budynku na rusztowaniu z zewnątrz,

Wymagania:
Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
Min. 3 lata doświadczenia w malowaniu i tapetowaniu,
Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym,
Niekaralność,
Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Zakwaterowanie 75 euro tygodniowo,
Ubezpieczenie 85 euro miesięcznie,
Opiekę polskiego personelu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami. Aplikacje- wraz z zaznaczeniem nr ref.- prosimy przesyłać na adres e-mail: gliwice@ottopraca.eu

malarz

3 odpowiedzi na “Praca dla malarza w Holandii – plus tapetowanie”

  1. plusa30 na 14-04-2012 @ 21:11

    Witam . Nazywam sie Andrzej i mam 40 lat . Pochodze z Polski ale obecnie ( narazie ) pracuje w Niemczech . Jestem budowlancem ale bardzo dobrze orientuje sie w tej dziedzinie . Jestem gotow podjac ta prace w kazdej chwili . Jest to dla mnie bardzo pilne . Uprzejmie prosze o kontakt : plusa30@wp.pl lub pod numer : 015783582704 . Serdecznie pozdrawiam i prosze o pilny kontakt ; ))

  2. brzoza28041 na 04-03-2012 @ 18:05

    Witam. intarasuje mnie ta praca, i jestem gotowy podjąć prace.
    kontakt:725974669—–brzoza28041@wp.pl

  3. bacha645@o2.pl na 21-02-2012 @ 00:11

    Witam mam 20 lat i od 4 lat pracuje w tym tych zawodach jestem zainteresowany ta praca prosz o kontakt tel886924055 lub bacha645@o2.pl

  • Dodane przez: admin
  • Użytkownik od: 27-08-2011